גיבוי בענן – הדרך לשמור על המידע שלכם ב 2021

יש לכם כל כך הרבה מידע אישי שאתם נאלצים לשמור בכל כך הרבה מקומות שונים. אך האם אתם בטוחים כי המידע שלכם באמת בטוח? לא פעם אתם שומרים את המידע במחשב האישי, אך לא תדעו לעולם מה עלול לקרות. הרי המחשב האישי שלכם עלול שלא לעבוד, ובמצב כזה אתם גם עלולים לאבד את כל המידע שהוא מכיל בתוכו. היתרונות של גיבוי מידע על גבי מחשוב ענן מומלץ הם רבים ומגוונים, וזה הזמן שלכם להכיר רק חלק קטן מכל אותם היתרונות.

 

אבטחת מידע ברמה הכי גבוהה שיש

בין אם אתם רוצים לשמור את המידע האישי שלכם ובין אם תרצו לשמור את המידע העסקי, תרצו כי המידע יהיה מאובטח ברמה הכי גבוהה שיש. מחשוב ענן מומלץ הפך להיות לאמצעי הגיבוי האידיאלי מכיוון שהוא יספק לכם את רמת אבטחת המידע האידיאלית. כך תוכלו ללכת לישון בכל לילה בראש שקט, ולדעת כי אין לכם סיבה לחשוש או לדאוג. אף אחד לא יכול לגשת למידע שלכם, ובטח שלא יוכלו להשתמש בו על מנת לסחוט אתכם בכל דרך שהיא.

 

גישה למידע בכל רגע ובכל זמן

עוד סיבה שבגינה האפשרות של מחשוב ענן מומלץ הפכה להיות מאוד פופולארית היא אפשרויות הגישה השונות. כיום מספיק שיהיה לכם סמארטפון בכדי שתוכלו לגשת לגיבויים השונים בקלות, מבלי שתצטרכו לשבור את הראש. כך שאם תרצו לשלוף נתון מידע כזה או אחר, או שסתם תרצו להסתכל על תמונה מעניינת – תוכלו לעשות זאת מיד. לא תצטרכו שהמחשב האישי שלכם יהיה בסמוך אליכם בכדי שתוכלו לגשת אל המידע האישי שלכם.

 

חיסכון משמעותי בעלויות

בין אם אתם חושבים על המישור האישי או על המישור העסקי, חיסכון בעלויות זה לא דבר של מה בכך. כאשר אתם מאחסנים את כל המידע האישי שלכם על גבי מחשוב ענן מומלץ אתם חוסכים בעלויות. תצטרכו לשלם כמה עשרות שקלים כל חודש על שירותי הענן שאותם אתם מקבלים, אך מדובר על עלות זניחה. כל זאת בהשוואה למחשוב המתקדם שתצטרכו לרכוש בכדי לשמור על המידע האישי אצלכם – ולא על גבי גיבויים בענן.

 

גיבוי בענן מאפשר גמישות גבוהה

מה יקרה אם תגלו פתאום כי אזל לכם כל המקום הפנוי שבו אתם יכולים לאחסן את המידע? אם אין לכם גיבוי בענן, אתם תצטרכו להתחיל לשבור את הראש יתר על המידה. אך כאשר אתם בוחרים באפשרות של מחשוב ענן מומלץ אתם יכולים להיות הרבה יותר רגועים. כל מה שנדרש מכם זה רק לשדרג את החבילה של האחסון, ובאופן אוטומטי היא תגדל בהתאם. לא מדובר על פרוצדורה מסובכת, ותוכלו לבצע אותה עד שתקבלו את התוצר האידיאלי עבורכם.

האם אפשר להילחם בפשפשים?

פשפשים הם מכה רצינית שמי שנתקל בה אי פעם יודע שקשה מאוד להיפטר ממנה. הטיפול חייב להיות יסודי ומקצועי ואי אפשר לזלזל בשום שלב הכרחי

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

האם אפשר להילחם בפשפשים?

פשפשים הם מכה רצינית שמי שנתקל בה אי פעם יודע שקשה מאוד להיפטר ממנה. הטיפול חייב להיות יסודי ומקצועי ואי אפשר לזלזל בשום שלב הכרחי