איך מקבלים החזר מס בגין נקודות זיכוי?

מהן נקודות זיכוי במס הכנסה? נקודות זיכוי במס הכנסה, הן אפשרות להפחתת תשלומי מס. כל נקודה שווה 235 שקלים, כך שככל שיש לכם יותר נקודות זיכוי, כך תשלמו פחות כסף על מיסים. זה לא אומר שתקבלו כסף מהמדינה על העודף, אלא מה מקסימום ההקלה במס שתוכלו לקבל.

החזר מס בגין נקודות זיכוי, זו אופציה לאנשים ששילמו כבר מיסים, שמסיבות שונות לא היו צריכים לשלם אותם, ועכשיו הכסף מעלה אבק במס הכנסה, ומחכה שייזכרו בו.

אתם יכולים לקבל את כל הכסף הזה בחזרה, עם ריבית והצמדה. איך? בואו נדבר על זה.

 

איך עובד החזר מס בגין נקודות זיכוי?

כמו שאמרנו, כל נקודת זיכוי שווה 235 שקלים. זה אומר, שאם תיאורטית הייתם צריכים לשלם מס בסך 1000 שקלים, ויש לכם 2.25 נקודות סיכוי כתוצאה מהיותכם תושבי ישראל העובדים בה, תצטרכו לשלם 1000 שקלים, פחות 235*2.25. כלומר, רק 471.25 שקלים.

חסכתם יותר מחצי מתשלומי המיסים שלכם!

ומה יקרה אם בדצמבר, נניח, האישה שלכם ילדה תינוק? יש לכם אפשרות להזדכות ממס על כל השנה כולה! ואם לא הגשתם בזמן את המסמכים, תוכלו לבקש החזר מס בגין נקודות זיכוי, בצורת רטרו, עד שש שנים לאחור.

אם קניתם בית חדש, ושילמתם מס שבח. אם פוטרתם, ועדיין מס הכנסה המשיך לגבות את שלו, ועד שתפסתם את זה- בינתיים עברו כמה תשלומים. אם התחתנתם, ולבן או בת הזוג שלכם יש ילדים בהחזקתם, כמו אלמנים, למשל, תקבלו נקודות זיכוי גם עליהם. ואם לא ביקשתם בזמן… תוכלו לבקש החזר מס בגין נקודות זיכוי.

 

איך מגישים בקשת החזר מס?

למעשה, לא מדובר על פרוצדורה מסובכת מדי, אך קיים תמיד סיכון שמס הכנסה ייזכר שאתם חייבים לו כסף, ואז יגבה מכם סכומים גדולים, הכוללים ריבית והצמדה, ורק תצאו בנזק.

במקרה שאתם חוששים שזה מה שיקרה, או שאתם רוצים לוודא שמיקסמתם את האפשרויות שלכם, תוכלו לשכור שירותים של חברת פיננסים, ולעשות סדר בדברים יחד איתם. הם יעזרו לכם לקבל את מקסימום השכר, וידריכו אתכם אם אכן משתלם לכם.

 

אינדיגו פיננסים – דואגים להחזיר לכם את הכסף שלכם

אינדיגו היא חברת שירותים פיננסים הפועלת על מנת להחזיר כספים המגיעים לאנשים ששילמו מס מיותר. יש לנו מחלקה ייעודית לשכירים, ואנו מחזירים כספים אבודים לאלפי לקוחות בכל שנה. החזר מס בפשיטת רגל, בגלל אבטלה, בגלל לידת תינוק, מעבר דירה ליישוב מזכה, שינויים בעבודה ובהשתכרות ועוד.

 

נשמח לעזור גם לכם, ולרתום למען המטרה החשובה הזו את כל בעלי המקצוע שעובדים אצלנו למטרה זו: רואי חשבון, יועצי מס, סוכני ביטוח, עורכי דין, ועוד עשרות של עובדים מקצועיים. בעזרת כל האנשים המדהימים שלנו, אנו מסוגלים לספק פתרונות לכל סוגיות המס המורכבות ביותר שיש.

חשוב לנו לייצר שקיפות בתחום החזרי המס, ולהקל גם עליכם את הבנת שיטת המיסוי בישראל. כך תוכלו להנות מזכויותיכם, למצות אותן, ולהשאיר אצלכם את מירב הכסף עליו עבדתם.

צרו איתנו קשר לכל שאלה, ונשמח לעזור גם לכם להחזיר את הכסף הביתה!

מה היה לנו עד עכשיו?

נוף מעוצב
עיצוב נוף

עיצוב נוף הוא היבט מכריע ביצירת חללים חיצוניים פונקציונליים ונעימים מבחינה אסתטית. זה כרוך בתכנון ופיתוח מתחשבים של גינות, פארקים ואזורים פתוחים אחרים, איזון בין יופי, תועלת וקיימות סביבתית. בישראל, שבה מרחבים עירוניים מתפתחים במהירות, עיצוב נוף ממלא תפקיד משמעותי בשיפור איכות החיים ורווחת הקהילה. על ידי שילוב אלמנטים טבעיים עם צרכים אנושיים, עיצוב נוף לא רק שילוב של הסביבה אלא גם מקדם איזון אקולוגי. מאמר זה מתעמק ביסודות עיצוב הנוף, בוחן את עקרונות הליבה שלו, מתאר את תהליך התכנון ודן במגמות עדכניות. יתרה מזאת, הוא מדגיש את חשיבותו של עיצוב נוף בשיפור איכות החיים, הגנה על הסביבה, טיפוח פיתוח קהילתי, הגדלת ערכי נכסים והוספת ערך אסתטי לסביבתנו.

איתור חייבים
משרד חקירות מומחה באיתור חייבים – הפתרון היעיל להשבת חובות

בעולם העסקים התחרותי של ימינו, גביית חובות הפכה לאתגר משמעותי עבור חברות ובעלי עסקים. כאשר חייבים נעלמים ומתחמקים מתשלום, נדרש סיוע מקצועי כדי לאתר אותם ולהבטיח את החזר החוב. כאן נכנס לתמונה משרד חקירות מומחה באיתור חייבים, המציע פתרון יעיל ואפקטיבי להתמודדות עם בעיית החובות.

olympic games
האולימפיאדה בפריז 2024: חגיגה ספורטיבית עולמית

בעוד שהעולם ממשיך להתאושש מאתגרי מגפת הקורונה, פריז 2024 מתקרבת בצעדי ענק ומביאה עימה אווירה של התחדשות והתרגשות. העיר, עם ההיסטוריה העשירה שלה והנופים המרהיבים, מתכוננת לארח את אחד האירועים הספורטיביים הגדולים והמשמעותיים בעולם – המשחקים האולימפיים.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

רשלנות רפואית
הוכחת רשלנות רפואית

במאמר זה נדון בשאלה כיצד מוכיחים שאכן נגרמה במקרה שלכם רשלנות רפואית