איך מקבלים החזר מס בגין נקודות זיכוי?

מהן נקודות זיכוי במס הכנסה? נקודות זיכוי במס הכנסה, הן אפשרות להפחתת תשלומי מס. כל נקודה שווה 235 שקלים, כך שככל שיש לכם יותר נקודות זיכוי, כך תשלמו פחות כסף על מיסים. זה לא אומר שתקבלו כסף מהמדינה על העודף, אלא מה מקסימום ההקלה במס שתוכלו לקבל.

החזר מס בגין נקודות זיכוי, זו אופציה לאנשים ששילמו כבר מיסים, שמסיבות שונות לא היו צריכים לשלם אותם, ועכשיו הכסף מעלה אבק במס הכנסה, ומחכה שייזכרו בו.

אתם יכולים לקבל את כל הכסף הזה בחזרה, עם ריבית והצמדה. איך? בואו נדבר על זה.

 

איך עובד החזר מס בגין נקודות זיכוי?

כמו שאמרנו, כל נקודת זיכוי שווה 235 שקלים. זה אומר, שאם תיאורטית הייתם צריכים לשלם מס בסך 1000 שקלים, ויש לכם 2.25 נקודות סיכוי כתוצאה מהיותכם תושבי ישראל העובדים בה, תצטרכו לשלם 1000 שקלים, פחות 235*2.25. כלומר, רק 471.25 שקלים.

חסכתם יותר מחצי מתשלומי המיסים שלכם!

ומה יקרה אם בדצמבר, נניח, האישה שלכם ילדה תינוק? יש לכם אפשרות להזדכות ממס על כל השנה כולה! ואם לא הגשתם בזמן את המסמכים, תוכלו לבקש החזר מס בגין נקודות זיכוי, בצורת רטרו, עד שש שנים לאחור.

אם קניתם בית חדש, ושילמתם מס שבח. אם פוטרתם, ועדיין מס הכנסה המשיך לגבות את שלו, ועד שתפסתם את זה- בינתיים עברו כמה תשלומים. אם התחתנתם, ולבן או בת הזוג שלכם יש ילדים בהחזקתם, כמו אלמנים, למשל, תקבלו נקודות זיכוי גם עליהם. ואם לא ביקשתם בזמן… תוכלו לבקש החזר מס בגין נקודות זיכוי.

 

איך מגישים בקשת החזר מס?

למעשה, לא מדובר על פרוצדורה מסובכת מדי, אך קיים תמיד סיכון שמס הכנסה ייזכר שאתם חייבים לו כסף, ואז יגבה מכם סכומים גדולים, הכוללים ריבית והצמדה, ורק תצאו בנזק.

במקרה שאתם חוששים שזה מה שיקרה, או שאתם רוצים לוודא שמיקסמתם את האפשרויות שלכם, תוכלו לשכור שירותים של חברת פיננסים, ולעשות סדר בדברים יחד איתם. הם יעזרו לכם לקבל את מקסימום השכר, וידריכו אתכם אם אכן משתלם לכם.

 

אינדיגו פיננסים – דואגים להחזיר לכם את הכסף שלכם

אינדיגו היא חברת שירותים פיננסים הפועלת על מנת להחזיר כספים המגיעים לאנשים ששילמו מס מיותר. יש לנו מחלקה ייעודית לשכירים, ואנו מחזירים כספים אבודים לאלפי לקוחות בכל שנה. החזר מס בפשיטת רגל, בגלל אבטלה, בגלל לידת תינוק, מעבר דירה ליישוב מזכה, שינויים בעבודה ובהשתכרות ועוד.

 

נשמח לעזור גם לכם, ולרתום למען המטרה החשובה הזו את כל בעלי המקצוע שעובדים אצלנו למטרה זו: רואי חשבון, יועצי מס, סוכני ביטוח, עורכי דין, ועוד עשרות של עובדים מקצועיים. בעזרת כל האנשים המדהימים שלנו, אנו מסוגלים לספק פתרונות לכל סוגיות המס המורכבות ביותר שיש.

חשוב לנו לייצר שקיפות בתחום החזרי המס, ולהקל גם עליכם את הבנת שיטת המיסוי בישראל. כך תוכלו להנות מזכויותיכם, למצות אותן, ולהשאיר אצלכם את מירב הכסף עליו עבדתם.

צרו איתנו קשר לכל שאלה, ונשמח לעזור גם לכם להחזיר את הכסף הביתה!

מה היה לנו עד עכשיו?

חוקר פרטי
תפקידו של חוקר פרטי בשנת 2024

בשנת 2024, תפקידם של חוקר פרטי ומשרד חקירות ממשיך להיות מכריע בהיבטים שונים של החברה. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת והמורכבות של פשעים וסכסוכים מתגברת, חוקרים פרטיים ממלאים תפקיד חיוני בחשיפת מידע, איסוף ראיות ומתן תובנות חשובות ללקוחותיהם. במאמר זה נחקור את המשמעות של חוקרים פרטיים ומשרדי חקירות בשנת 2024.

איך לבחור תמונה לסלון?

התמונה בסלון היא הרבה יותר מסתם קישוט. היא יכולה להגדיר את האווירה בחדר, להוסיף עניין וצבע, ואפילו לשקף את האישיות שלכם. עם כל כך הרבה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

שגרת טיפוח
סבון לפנים בשגרת טיפוח של ניקוי וחיטוי העור

סבון פנים הוא חלק בלתי נפרד משגרת טיפוח עור הפנים עבור רבים, המשרת מטרה כפולה הן בניקוי והן בחיטוי העור. מתי נכון להשתמש בו? האם מתאים לכל סוגי העור? ומדוע כל שגרת טיפוח צריכה לכלול אותו? על כל אלו ועוד, במאמר הבא.