הוכחת רשלנות רפואית

רשלנות רפואית גורמת למספר משמעותי של מקרי מוות במדינת ישראל מדי שנה.
למעשה, לאחרונה נמצא כי רשלנות רפואית היא סיבת המוות השלישית המובילה ברחבי הארץ.
לאור האמור אם נפגעתם מטיפול רפואי חשוב שתפנו לעורך דין לרשלנות רפואית
אשר יבדוק את האפשרות להגיש בשמכם תביעת רשלנות רפואית לבית המשפט. 

להצליח בתביעת רשלנות רפואית

רשלנות רפואית מוגדרת כחריגה מסטנדרט הזהירות הסביר של איש מקצוע רפואי. במילים אחרות, עליכם להראות שרופא אחר בעל אותה מומחיות היה מתנהל בצורה שונה תחת נסיבות זהות למקרה שלכם. זהו תחום בחוק שבו ספקי שירותי בריאות עשויים להיות אחראים על אי עמידתם בסטנדרט הטיפול המתאים. ספקי שירותי בריאות כוללים רופאים כלליים, רופאים מומחים, אחיות, מטפלים, מרדימים וסוגים אחרים של אנשי מקצוע רפואיים. דוגמאות נפוצות לרשלנות רפואית כוללות פציעות לידה, טעויות ניתוחיות, טעויות בחדר מיון, טעויות תרופתיות, אבחון שגוי או אי אבחון מצב רפואי, אי טיפול נכון במצב וזיהומים לאחר ניתוח.

במקרה של איש מקצוע רפואי, רשלנות רפואית יכולה לבוא לידי ביטוי במעשה או מחדל. רשלנות מתרחשת כאשר איש מקצוע רפואי אינו מצליח להפעיל את רמת הטיפול המקובלת בה היה משתמש רפואי אחר באותה התמחות באותן נסיבות. החריגה מסטנדרט הטיפול המקובל חייבת להיות גורם ישיר לנזק של המטופל. במילים אחרות, על התובע להראות כי ניתן היה להימנע מפציעותיו אילו היה ננקט טיפול נאות. מכיוון שתביעות אלו נוטות להיות מתוחכמות ביותר, עדות מומחים היא חיונית. כדי להצליח בתביעת רשלנות, על התובע להראות את הדברים הבאים: 1. הנתבע חב לתובע חובת זהירות 2. הנתבע הפר את חובת הזהירות החייבת; 3. הפרת הנתבעת הייתה הסיבה הישירה לנזק של התובע; וכן 4. כתוצאה מכך נגרם לתובע פגיעה הניתנת למדידה.

לצורך הוכחת תביעתכם עליכם להתבסס על חוות דעת של מומחה בתחום הרלוונטי אשר תסביר כיצד סטה הרופא אשר טיפל בכם מסטנדרט הזהירות הסביר. חשוב לדעת שלעתים יש צורך בחוות דעת נוספת אשר תסביר את הנזקים אשר נגרמו ועתידים להיגרם לכם בעתיד.  

בנוסף, חשוב לדעת שקיימת תקופת התיישנות אחר לאחריה לא תוכלו יותר להגיש את תביעתכם. ברוב המקרים תקופת ההתיישנות היא 7 שנים מהרגע בו קרה המקרה, אך חשוב לדעת שלכלל זה יש חריגים רבים ולכן גם אם חלפו 7 שנים מומלץ לפנות לעורך דין כדי לבחון את האפשרות להגיש תביעה.

רשלנות רפואית

צרו קשר עם עורך דין כדי לדון בתביעת הרשלנות הרפואית שלכם

עורך דין לרשלנות רפואית אמור להטיל אחריות על על אנשי מקצוע רפואיים רשלניים בגין הנזק שהם גרמו. כאשר עוסקים בתביעת רשלנות רפואית, חשוב להיעזר בעורך דין מנוסה המבין בתחום זה. למשרד עורכי הדין שמואל קשיוב יש את הניסיון והידע להדריך אתכם בתביעת רשלנות רפואית. מדובר במשרד אשר מייצג מזה שנים אנשים פצועים ובני משפחותיהם בכל האזורים בארץ וניתן ליצור איתו קשר כדי לבחון את האפשרות להגיש תביעה במקרה הספציפי שלכם.

רשלנות רפואית

מה היה לנו עד עכשיו?

נוף מעוצב
עיצוב נוף

עיצוב נוף הוא היבט מכריע ביצירת חללים חיצוניים פונקציונליים ונעימים מבחינה אסתטית. זה כרוך בתכנון ופיתוח מתחשבים של גינות, פארקים ואזורים פתוחים אחרים, איזון בין יופי, תועלת וקיימות סביבתית. בישראל, שבה מרחבים עירוניים מתפתחים במהירות, עיצוב נוף ממלא תפקיד משמעותי בשיפור איכות החיים ורווחת הקהילה. על ידי שילוב אלמנטים טבעיים עם צרכים אנושיים, עיצוב נוף לא רק שילוב של הסביבה אלא גם מקדם איזון אקולוגי. מאמר זה מתעמק ביסודות עיצוב הנוף, בוחן את עקרונות הליבה שלו, מתאר את תהליך התכנון ודן במגמות עדכניות. יתרה מזאת, הוא מדגיש את חשיבותו של עיצוב נוף בשיפור איכות החיים, הגנה על הסביבה, טיפוח פיתוח קהילתי, הגדלת ערכי נכסים והוספת ערך אסתטי לסביבתנו.

איתור חייבים
משרד חקירות מומחה באיתור חייבים – הפתרון היעיל להשבת חובות

בעולם העסקים התחרותי של ימינו, גביית חובות הפכה לאתגר משמעותי עבור חברות ובעלי עסקים. כאשר חייבים נעלמים ומתחמקים מתשלום, נדרש סיוע מקצועי כדי לאתר אותם ולהבטיח את החזר החוב. כאן נכנס לתמונה משרד חקירות מומחה באיתור חייבים, המציע פתרון יעיל ואפקטיבי להתמודדות עם בעיית החובות.

olympic games
האולימפיאדה בפריז 2024: חגיגה ספורטיבית עולמית

בעוד שהעולם ממשיך להתאושש מאתגרי מגפת הקורונה, פריז 2024 מתקרבת בצעדי ענק ומביאה עימה אווירה של התחדשות והתרגשות. העיר, עם ההיסטוריה העשירה שלה והנופים המרהיבים, מתכוננת לארח את אחד האירועים הספורטיביים הגדולים והמשמעותיים בעולם – המשחקים האולימפיים.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

טכנולוגיה
שירות ביחידה טכנולוגית כקפיצה לעבודה בהייטק.

אחד הצעדים הראשונים לקראת קריירה בהייטק הוא התמקדות בלימודים טכנולוגיים בתיכון. על ידי לימוד קורסים במדעי המחשב, הנדסה ונושאים קשורים אחרים, התלמידים יכולים לפתח את הכישורים והידע הדרושים כדי להצליח בתעשייה.