היתרונות הבולטים של כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק

התקופה הנוכחית שבה אנחנו חיים הוגדרה כתקופת "המהפכה הדיגיטלית", וברור לחלוטין מאיםה הגיע השם. בעידן כזה, שבו עוד ועוד פעולות ומוצרים עוברים לדיגיטל, גם כרטיס ביקור מנייר ייראה מיושן מאוד בהשוואה לכרטיסים הדיגיטליים המתקדמים. בעמוד זה תמצאו פירוט של כל היתרונות המשמעותיים של כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק, ומידע נוסף שיעזור לכם למצות את היתרונות.

מיתוג מרשים

היתרון הבולט ביותר לעין של כרטיס הביקור הדיגיטלי הוא הרושם הראשוני האפקטיבי מיד שהוא מייצר. מעבר לעובדה שמדובר בכרטיסי דיגיטלי עכשווי ולא בכרטיס נייר של פעם, ומעבר לחדות התצוגה (בניגוד לכרטיסי הביקור מנייר שבמקרים רבים דוהים עם הזמן), כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק הוא תצוגת תכלית רחבה של העסק, ובדרך מחמיאה במיוחד. בין השאר ניתן להעלות תמונות ו-וידאו, להפנות לערוץ היוטיוב של העסק ו/או לחשבונות בפייסבוק, אינסטגרם, טיקטוק וכו', ובאופן כללי להעביר את המסרים הרצויים.

יצירת קשר בפשטות ובקלות

כל כרטיס ביקור נועד לאפשר למי שמקבל אותו ליצור אתכם קשר. כשבוחרים באופציה של כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק, יצירת הקשר קלה ופשוטה במיוחד – בלחיצת כפתור מהירה. למעשה מדובר בשלל דרכים אפשריות ליצירת אותו קשר רצוי: בטלפון (חיוג בקליק אחד מידי), בווטסאפ (גם כן דרך חיבור מידי מכרטיס הביקור לאפליקציה), שליחת מייל ופנייה במסנג'ר של הפייסבוק או בדיירקט של האינסטגרם.

למעשה, ניתן להוסיף לכרטיס הביקור הדיגיטלי גם ממשק ל-Waze, כך שבלחיצת כפתור האדם יקבל הוראות הגעה אל הכתובת הפיזית של העסק. הנוחות והמידיות מונעות הסחות דעת (שכידוע בימינו הן מרובות מאוד) ולכן מקסימום סיכוי ליצירת הקשר.

תמונות וגם סרטוני וידאו

בכרטיס ביקור מנייר ניתן לכלול מעט מאוד מידע, ורובו יהיה מן הסתם טקסטואלי (אפשר להוסיף אלמנטים ויזואליים אבל מועטים). כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק לעומת זאת כולל גם תמונות ואפילו סרטוני וידאו. זוהי אופציה מוצלחת מאוד למעצבי שיער, לאדריכליות שמעוניינות להציג בתים שעיצבו, למסעדות שיכולות להציג את המנות המובחרות שלהן, לחברה שמייצרת תריסים ורוצה להציג דגמים מרשימים, ועוד. אם עדיין אין לכם סרטון תדמית, יצירת כרטיס הביקור הדיגיטלי היא הזדמנות ליצור גם סרטון תדמית מקצועי שישפר עוד יותר את המיתוג.

מה עוד כולל כרטיס ביקור דיגיטלי לעסק?

מעבר לכל היתרונות המשמעותיים הנ"ל, כרטיסי הביקור הדיגיטליים יכולים לכלול, אם תרצו, מענה אוטומטי כשמתקשרים אליכם ואתם לא יכולים לענות. באופן דומה ניתן לשלוח באופן אוטומטי הודעה למי שלא עונה לשיחת טלפון מכם, ויש אפילו דרך נוחה לשליחת הודעה תוך כדי שיחה בעזרת כפתור צף. פיצ'ר מעניין נוסף הוא NFC – זהו רכיב פיזי שמאפשר את העברת כרטיס הביקור הדיגיטלי באמצעות קירוב מכשיר הטלפון שלכם למכשיר של מי שאתם רוצים להעביר לו את הכרטיס, בשיא הנוחות ובמינימום זמן.

 

מה היה לנו עד עכשיו?

חוקר פרטי
תפקידו של חוקר פרטי בשנת 2024

בשנת 2024, תפקידם של חוקר פרטי ומשרד חקירות ממשיך להיות מכריע בהיבטים שונים של החברה. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת והמורכבות של פשעים וסכסוכים מתגברת, חוקרים פרטיים ממלאים תפקיד חיוני בחשיפת מידע, איסוף ראיות ומתן תובנות חשובות ללקוחותיהם. במאמר זה נחקור את המשמעות של חוקרים פרטיים ומשרדי חקירות בשנת 2024.

איך לבחור תמונה לסלון?

התמונה בסלון היא הרבה יותר מסתם קישוט. היא יכולה להגדיר את האווירה בחדר, להוסיף עניין וצבע, ואפילו לשקף את האישיות שלכם. עם כל כך הרבה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

שגרת טיפוח
סבון לפנים בשגרת טיפוח של ניקוי וחיטוי העור

סבון פנים הוא חלק בלתי נפרד משגרת טיפוח עור הפנים עבור רבים, המשרת מטרה כפולה הן בניקוי והן בחיטוי העור. מתי נכון להשתמש בו? האם מתאים לכל סוגי העור? ומדוע כל שגרת טיפוח צריכה לכלול אותו? על כל אלו ועוד, במאמר הבא.