הליך הפשרת קרקע חקלאית: הזדמנות פז להשקעה מניבה!

הליך הפשרת קרקע הינו הליך הכרחי במדינת ישראל, זאת לאור העובדה ששטחה של ישראל קטן באופן יחסי לעומת האוכלוסייה שהולכת וגודלת בקצב מסחרר. הודות לכך, מתרחש בימינו הליך הפשרת קרקעות חקלאיות, אשר צפוי להתרחש למשך שנים רבות – ולשנות את ייעוד הקרקעות לקרקעות המיועדות לבנייה לצורכי מגורים, תעשייה, תעסוקה ופנאי. עבור משקיעי הנדל"ן מדובר בבשורה המגלמת בתוכה הזדמנות נדירה לרכישות קרקע חקלאית בעלות נמוכה (בהשוואה לעלויות קרקעות לבנייה) באזורים מבוקשים, שהם בעלי סבירות גבוהה מאוד להפשרת הקרקע. מה שבפועל מתורגם לרמת סיכון נמוכה למשקיעים ורווח גבוה. אז כיצד מתבצע הליך הפשרת קרקע חקלאית? מהם שלבי ההליך? ומהו גוש 7676? כל התשובות בהמשך.

 

כיצד מתבצע הליך הפשרת קרקע חקלאית?

הפשרת קרקע חקלאית היא למעשה שינוי ייעוד הקרקע החקלאית לייעוד הקרקע לצורכי בנייה. כך למעשה, קרקע חקלאית יכולה להפוך לקרקע המיועדת לתעשייה, מגורים מסחר ופנאי. מדובר בהליך ביורוקרטי, שכאשר הוא מגיע לסיומו ישנה אפשרות לבנות על הקרקע מבנים בהתאם לייעוד החדש שנקבע בתוכנית המתאר.

 

הפשרת הקרקע מעלה את פוטנציאל הרווח ואת ערך הקרקע בעבור המשקיעים. מדובר בהליך אשר מצריך הצגת מסמכים ואישורים מגופים ממשלתיים כגון: משרדים ממשלתיים, רשויות מקומיות, ועדות תכנון ובנייה וכדומה. הפשרת הקרקע נכנסת לתוקף רק כאשר שולמו כל ההיטלים על פי החוק והומצאו כל האישורים והמסמכים הדרושים.

 

 

מדוע מומלץ לקנות קרקעות חקלאיות?

 אם אתם משקיעים מנוסים – אין ספק שאתם יודעים שהשקעה טובה ומניבה, תלויה במחיר הראשוני ששילמתם בעבור הנכס. השקעה מניבה וחכמה בקרקע חקלאית, תאפשר לכם השקעה בעלויות נמוכות עם פוטנציאל רווח אדיר ותשואה מרשימה וגבוהה שאפשרית אך ורק בהשקעות מהסוג הזה. השבחת הקרקעות מעלה את שוויין בצורה ניכרת ומניבה השקעה כדאית בעלת סיכון נמוך.

 

השקעה כדאית באזור השרון: גוש 7676

כאמור, רכישת קרקע חקלאית שיש לה סבירות גבוהה לעבור הליך הפשרה, היא עסקה מומלצת וכדאית במיוחד. קל וחומר, כאשר מדובר בקרקע אשר ממוקמת באזור השרון, אזור יקר בעל ביקוש גבוה שנחשב לאחד מהאזורים היוקרתיים והמבוקשים בארץ. אזור השרון הוא אזור מבוקש מבחינת מגורים, פנאי, תעסוקה ועוד. קרקע חקלאית בגוש 7676 היא בעלת סבירות גבוהה להפשרה, הודות לעובדה שהיא ממוקמת בסמוך לפרויקטי מגורים בעלי ביקוש גבוה.

 

המשקיעים אשר יבחרו להשקיע בגוש 7676 יוכלו ליהנות מתשואה יפה ומאחוזי רווח גבוהים במיוחד לאחר שהליך ההפשרה יגיע לקיצו. כיום, מחירי הקרקעות החקלאיות בגוש 7676 משווקות במחירים אטרקטיביים, בשל העובדה שהקרקע עודנה בעלת ייעוד חקלאי. קיים צפי גבוה שבשנים הקרובות הקרקעות יופשרו ויאפשרו למשקיעים לגרוף רווח מרשים לכיסם.

מה היה לנו עד עכשיו?

חוקר פרטי
תפקידו של חוקר פרטי בשנת 2024

בשנת 2024, תפקידם של חוקר פרטי ומשרד חקירות ממשיך להיות מכריע בהיבטים שונים של החברה. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת והמורכבות של פשעים וסכסוכים מתגברת, חוקרים פרטיים ממלאים תפקיד חיוני בחשיפת מידע, איסוף ראיות ומתן תובנות חשובות ללקוחותיהם. במאמר זה נחקור את המשמעות של חוקרים פרטיים ומשרדי חקירות בשנת 2024.

איך לבחור תמונה לסלון?

התמונה בסלון היא הרבה יותר מסתם קישוט. היא יכולה להגדיר את האווירה בחדר, להוסיף עניין וצבע, ואפילו לשקף את האישיות שלכם. עם כל כך הרבה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

שגרת טיפוח
סבון לפנים בשגרת טיפוח של ניקוי וחיטוי העור

סבון פנים הוא חלק בלתי נפרד משגרת טיפוח עור הפנים עבור רבים, המשרת מטרה כפולה הן בניקוי והן בחיטוי העור. מתי נכון להשתמש בו? האם מתאים לכל סוגי העור? ומדוע כל שגרת טיפוח צריכה לכלול אותו? על כל אלו ועוד, במאמר הבא.