המדריך לחזרה לבית הספר

שנת הלימודים נפתחת וכל ההורים צריכים להתארגן ולבצע רכישה של ציוד מקיף עבור החזרה ללימודים. כל הרשתות מציעות שלל אביזרים, חלקם הכרחיים וחלקם מיותרים. אז איך בכל זאת תחזרו לבית הספר בלי שיחסר לילדכם כלום?

קרדיט תמונה: shutterstock
  1. הצטיידו ברשימה – מרבית הילדים שמגיעים לבית הספר מקבלים רשימת ציוד מסודרת המציינת בדיוק מה צריך. את הרשימה תצלמו בנייד ואליה תיצמדו בעת הרכישה. הרשימה הזו מקיפה וכוללת את כל מה שהילד צריך במהלך השנה. אז אל תמהרו לקנות מעבר למה שרשום. תמיד תוכלו לבצע השלמות, מצד שני ציוד עודף יכול ללכת לאיבוד או ליצור בלאגן בתיק של הילד.
  2. הגיעו למקום בו יש את כל הציוד הנדרש – כדי שלא תאלצו לכתת רגליים, מומלץ ללכת למקום המציע את כל הציוד תחת קורת גג אחת. בדרך כלל יהיה שם מבחר גדול יותר ותוכלו למצוא גם ילקוט איכותי תיק אוכל וגם מחדד ומחק.
  3. קחו איתכם את הילד- מעבר לחוויה ולהתרגשות שמלווה ילדים בתחילת שנת הלימודים, חשוב שהם יהיו שותפים לבחירה של האביזרים. ישנם ילקוטים ממותגים ומכשירי כתיבה תואמים בצבעים וסגנונות שונים. ילדים אוהבים לבחור את הדמות האהובה עליהם ולהתאים את הציוד לטעם האישי שלהם. כמו כן, כשקונים ילקוט חשוב להתאים אותו לגודל של הילד ולכן עליו למדוד אותו ולהרגיש איתו בנח.
  4. איכות – הקפידו לרכוש מוצרים איכותיים. כשמדובר בילקוט עפרונות ועטים חשוב לבחור באיכות טובה. ילקוט צריך להיות אורטופדי ובעל חלוקת תאים מאוזנת. בכדי לשמור על היציבות והגב של הילד. עפרונות ועטים אמורים לשרת את הילד לכתיבה רציפה, מכשירי כתיבה באיכות ירודה יכולים להישבר ולפגוע ברצף הלימוד. לכן יש להשקיע במותג מוכר ואיכותי.
  5. להתחיל ברגל ימין – במידה והילד מתחיל שנה ראשונה בכתה א זו הזדמנות להסביר לו על חשיבות כל פריט והשימוש שנעשה בו. כיצד עיפרון שפיצים עובד. מה תפקיד המחדד. איך רושמים במחברת שורות ועוד. כשהוא יגיע מוכן חוסר הוודאות תרד והוא ירגיש ביטחון.

 

לסיכום, חזרה לבית ספר דורשת השקעה וחשיבה לפרטי פרטים. יש לדאוג לכל הציוד הנדרש על מנת שלא יחסר לילד כלום. אך יש גם להכין את הילד עצמו לשנה החדשה. לערוך לו היכרות עם כל הציוד והאביזרים בהם הוא ישתמש. בנוסף, יש לבצע סידור וארגון מחדש של המגרות בחדרו של הילד. לערוך סדר וארגון, להוציא את הציוד הישן ולהכניס את החדש.

אם אתם מחפשים מקום אחד שיאפשר לכם לרכוש את כל הציוד לבית הספר, הגעתם למקום הנכון. לפרטים הקישו כאן.

 

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות