הסרת שיער בלייזר לגברים

 

בכל הנוגע להסרת שיער מהגוף מאז ומתמיד היה פער מגדרי בין גברים לנשים. יחד עם זאת, נדמה כי בשנים האחרונות הפער המדובר הולך ומצטמצם. בעוד שבעבר הסרת שיער מהגוף הייתה נחלתן של נשים בעיקר ואילו שיער גוף אצל גברים העיד על גבריות, הרי שכיום התנועה שמעודדת דימוי גוף חיובי בכל הצורות, המידות וכמות השיער, הובילה לא מעט גברים להבין כי הם יכולים להיות מספיק גבריים גם ללא שער גוף שלא פעם מציק להם. לכן, כיום לא מעט גברים פונים להסרת שיער באמצעות טיפולי לייזר.

אזורים שמהם גברים מסירים שיער?

הסרת שיער לגברים בלייזר איננה דומה להסרת שיער לנשים שכן, האזורים שמהם גברים מסירים שיער לרוב יהיו שונים מהאזורים שמהם מסירות נשים שיער. הנה כמה אזורים פופולאריים מאוד להסרת שיער בקרב גברים:

ראשית כל, הגב והכתפיים. אצל לא מעט גברים שיער בגב ובכתפיים נתפס כמטרד של ממש. לא פעם הם חשים כי השיער המדובר אף פוגע בגבריות שלהם ובאטרקטיביות שלהם בקרב נשים ועל כן, בייחוד בעונת הקיץ, לא מעט גברים פונים לטיפולי לייזר להסרת שיער באזורים המדוברים.

הסרת שיער בחזה

שנית, לא מעט גברים פונים לחברת המרכז להסרת שיער כיום בוחרים להסיר שיער באזור החזה. יש גברים ונשים שאוהבים שיער חזה אצל גברים ולעומת זאת יש כאלה שמעדיפים חזה כמה שיותר חלק. לפני כמה שנים הייתה מגמה להסיר את כל שיער החזה אצל גבר, אך כיום לא מעט גברים מעדיפים לבצע הסרה חלקית של השיער המדובר. כלומר, הם מעוניינים ששיער החזה שלהם יהיה אסתטי ומסודר ועל כן, השיטה הטובה והיעילה ביותר לעשות זאת היא באמצעות הסרת שיער בלייזר.

הסרת שיער בישבן או הסרת שיער כוללת

לא מעט גברים בוחרים להסיר גם שיער בישבן וזאת מפני שמדובר על שיער שמציק להם. לא מדובר על כל הגברים אך בהחלט יש גברים שעירים יתר על המידה ועל כן הסרת שיער גם באזור זה היא רלוונטית מאוד עבורכם. כמו כן, כפי שיש נשים שמעדיפות להסיר שיער מכל הגוף כך יש גברים שמעוניינים בשנים האחרונות להסיר שיער מכל הגוף.

מדוע כדאי לבחור דווקא בשיטת הסרת שיער בלייזר לגברים?

כמובן שניתן למצוא כיום מגוון רחב של שיטות להסרת שיער הרלוונטיות להסרת שיער אצל גברים כגון: גילוח, שעווה, שימוש בקרמים שונים ועוד. יחד עם זאת, מדובר על תוצאות לטווחי זמן קרובים באופן יחסית שדורשות לחזור על ביצוע הפעולה תוך פרק זמן כזה או אחר. כיום, בכדי לקבל תוצאות יפות ואסתטיות בהסרת שיער לגברים לטווח זמן רחוק, אין ספק שכדאי כיום לבחור בהסרת שיער באמצעות טיפולי לייזר. מדובר על טיפולים אשר הורסים את זקיק השערה וכך צמיחת השערות היא מאוד איטית. לא פעם באמצעות כמה טיפולי לייזר ניתן להסיר את השערות לחלוטין מאזורי הגוף השונים ועל כן, ללא ספק מדובר על השיטה היעילה ביותר להסרת שיער לגברים.

 

השכרת וילות לדתיים

  השכרת וילה היא פתרון נופש שתופס יותר ויותר תאוצה בקרב הציבור הרחב והוא אינו פוסח גם על האוכלוסייה הדתית בישראל. יחד עם זאת, מסיבות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

השכרת וילות לדתיים

  השכרת וילה היא פתרון נופש שתופס יותר ויותר תאוצה בקרב הציבור הרחב והוא אינו פוסח גם על האוכלוסייה הדתית בישראל. יחד עם זאת, מסיבות