התקנת סורגים בהתאמה אישית לביתכם

 

התקנת סורגים לחלונות היא שיטה מצוינת לאבטח את ביתכם באמצעות הרתעה פיזית חזקה בעלות נמוכה יחסית. איש מקצוע מומחה בתחום עשוי גם להציע לכם הנחה או תעריף מופחת על התקנת כמות גדולה של סורגים לחלונות ולדלתות, או על בחירה באמצעי הגנה אחרים. סורגים מונעים פריצות בבתים ודירות גם יחד, משום שהחלון מהווה אופציה מרכזית לכניסה עבור פורצים וגנבים. בנוסף, סורגים מונעים נפילות של ילדים והם קריטיים בבתים פרטיים וגם בדירות. היום יש מגוון רחב של סורגים. בשורות הבאות נציג בפניכם מדוע מומלץ להתקין סורגים בביתכם, אילו סוגים קיימים ומהם היתרונות של סורגים בבית או בדירה.

סיבות לבחירת התקנת סורגים

קיימות סיבות רבות לבחור התקנת סורגים על החלונות על מנת להגן על ביתכם, כולל:

  • שיעורים גבוהים של פריצות בשכונה שלכם.
  • היעדר תוכנית הגנה על שכונות.
  • יש לכם חלונות בקומת קרקע.
  • אתם חוששים שביתכם יהיה מטרה קלה לפריצות.
  • אין חברת אבטחה שמספקת שירותים באזור שלכם.

אם אחד או יותר מהתרחישים האלו נכונים לגביכם, כדאי לכם לבחור התקנת סורגים על החלונות והדלתות, על מנת להגן על עצמכם ועל משפחתכם, בעלות משתלמת שנעה בין 600-850 ₪, בהתאם למספר החלונות, החומרים לסורגים וסגנונות העיצוב שתבחרו.

סוגי סורגים לחלונות

סורגים של המרכז הישראלי למסגרות הם רשתות מתכת שמוברגות על מסגרות חלונות. קיימות מספר אפשרויות זמינות, כולל עיצובים מתקדמים שדורשים התקנת סורגים מקצועית. כמה סוגים נפוצים של סורגי חלונות כוללים:

סורגים קבועים. מיועדים להישאר במקום לשימוש ארוך טווח.

סורגים מתנדנדים. אלה צירים לניקוי חלונות בקלות ומשמשים כנתיב מילוט למקרה חירום.

סורגים נשלפים. ברוב המקרים משמשים לחזיתות מגורים או חנויות. סורגים אלו מותקנים על הדלתות או החלונות בלילה, ומוסרים במהלך היום.

האם סורגים מרתיעים פורצים?

כן! המראה של בית עם חלונות מוגנים עם סורגים מספיק ברוב המקרים כדי להרתיע את הפורצים אפילו מלנסות לפרוץ לביתכם. רוב הפורצים מכוונים לבתים שנראים חסרי אמצעי אבטחה בסיסיים כמו מערכת אבטחה ביתית, ומאפשרים להם להיכנס ולצאת תוך דקות ספורות, עם סיכון מינימלי להיתפס.

אם אתם גרים בשכונה שמאופיינת באזור פשיעה גבוה, הגנה מפני פורצים באמצעות התקנת סורגים צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלכם.

מיקום מתאים להתקנת סורגים

מומלץ להתחיל בהתקנת סורגים על החלונות הנמוכים ביותר שיתכן שהם מוסתרים על ידי שיחים או עצים. אז אם יש לכם חלונות בקומת קרקע, זה בדרך כלל מקום טוב להתחיל בו.

כמה עולה להתקין סורגים?

המחיר להתקנת סורגים משתנה ותלוי בכמה קריטריונים כמו למשל האם מדובר בסורג בגודל סטנדרט או בסורג בהתאמה אישית שנחשב ליקר יותר. בנוסף, החומר ממנו הסורגים עשויים משפיע על המחיר, הגודל שלו וגם המתקין עצמו. המחיר נע בין כמה מאות שקלים לבודדים לכמה אלפי עבור סורג אחד.

מה היה לנו עד עכשיו?

חוקר פרטי
תפקידו של חוקר פרטי בשנת 2024

בשנת 2024, תפקידם של חוקר פרטי ומשרד חקירות ממשיך להיות מכריע בהיבטים שונים של החברה. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת והמורכבות של פשעים וסכסוכים מתגברת, חוקרים פרטיים ממלאים תפקיד חיוני בחשיפת מידע, איסוף ראיות ומתן תובנות חשובות ללקוחותיהם. במאמר זה נחקור את המשמעות של חוקרים פרטיים ומשרדי חקירות בשנת 2024.

איך לבחור תמונה לסלון?

התמונה בסלון היא הרבה יותר מסתם קישוט. היא יכולה להגדיר את האווירה בחדר, להוסיף עניין וצבע, ואפילו לשקף את האישיות שלכם. עם כל כך הרבה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

שגרת טיפוח
סבון לפנים בשגרת טיפוח של ניקוי וחיטוי העור

סבון פנים הוא חלק בלתי נפרד משגרת טיפוח עור הפנים עבור רבים, המשרת מטרה כפולה הן בניקוי והן בחיטוי העור. מתי נכון להשתמש בו? האם מתאים לכל סוגי העור? ומדוע כל שגרת טיפוח צריכה לכלול אותו? על כל אלו ועוד, במאמר הבא.