התקנת סורגים בהתאמה אישית לביתכם

 

התקנת סורגים לחלונות היא שיטה מצוינת לאבטח את ביתכם באמצעות הרתעה פיזית חזקה בעלות נמוכה יחסית. איש מקצוע מומחה בתחום עשוי גם להציע לכם הנחה או תעריף מופחת על התקנת כמות גדולה של סורגים לחלונות ולדלתות, או על בחירה באמצעי הגנה אחרים. סורגים מונעים פריצות בבתים ודירות גם יחד, משום שהחלון מהווה אופציה מרכזית לכניסה עבור פורצים וגנבים. בנוסף, סורגים מונעים נפילות של ילדים והם קריטיים בבתים פרטיים וגם בדירות. היום יש מגוון רחב של סורגים. בשורות הבאות נציג בפניכם מדוע מומלץ להתקין סורגים בביתכם, אילו סוגים קיימים ומהם היתרונות של סורגים בבית או בדירה.

סיבות לבחירת התקנת סורגים

קיימות סיבות רבות לבחור התקנת סורגים על החלונות על מנת להגן על ביתכם, כולל:

  • שיעורים גבוהים של פריצות בשכונה שלכם.
  • היעדר תוכנית הגנה על שכונות.
  • יש לכם חלונות בקומת קרקע.
  • אתם חוששים שביתכם יהיה מטרה קלה לפריצות.
  • אין חברת אבטחה שמספקת שירותים באזור שלכם.

אם אחד או יותר מהתרחישים האלו נכונים לגביכם, כדאי לכם לבחור התקנת סורגים על החלונות והדלתות, על מנת להגן על עצמכם ועל משפחתכם, בעלות משתלמת שנעה בין 600-850 ₪, בהתאם למספר החלונות, החומרים לסורגים וסגנונות העיצוב שתבחרו.

סוגי סורגים לחלונות

סורגים של המרכז הישראלי למסגרות הם רשתות מתכת שמוברגות על מסגרות חלונות. קיימות מספר אפשרויות זמינות, כולל עיצובים מתקדמים שדורשים התקנת סורגים מקצועית. כמה סוגים נפוצים של סורגי חלונות כוללים:

סורגים קבועים. מיועדים להישאר במקום לשימוש ארוך טווח.

סורגים מתנדנדים. אלה צירים לניקוי חלונות בקלות ומשמשים כנתיב מילוט למקרה חירום.

סורגים נשלפים. ברוב המקרים משמשים לחזיתות מגורים או חנויות. סורגים אלו מותקנים על הדלתות או החלונות בלילה, ומוסרים במהלך היום.

האם סורגים מרתיעים פורצים?

כן! המראה של בית עם חלונות מוגנים עם סורגים מספיק ברוב המקרים כדי להרתיע את הפורצים אפילו מלנסות לפרוץ לביתכם. רוב הפורצים מכוונים לבתים שנראים חסרי אמצעי אבטחה בסיסיים כמו מערכת אבטחה ביתית, ומאפשרים להם להיכנס ולצאת תוך דקות ספורות, עם סיכון מינימלי להיתפס.

אם אתם גרים בשכונה שמאופיינת באזור פשיעה גבוה, הגנה מפני פורצים באמצעות התקנת סורגים צריכה להיות בראש סדר העדיפויות שלכם.

מיקום מתאים להתקנת סורגים

מומלץ להתחיל בהתקנת סורגים על החלונות הנמוכים ביותר שיתכן שהם מוסתרים על ידי שיחים או עצים. אז אם יש לכם חלונות בקומת קרקע, זה בדרך כלל מקום טוב להתחיל בו.

כמה עולה להתקין סורגים?

המחיר להתקנת סורגים משתנה ותלוי בכמה קריטריונים כמו למשל האם מדובר בסורג בגודל סטנדרט או בסורג בהתאמה אישית שנחשב ליקר יותר. בנוסף, החומר ממנו הסורגים עשויים משפיע על המחיר, הגודל שלו וגם המתקין עצמו. המחיר נע בין כמה מאות שקלים לבודדים לכמה אלפי עבור סורג אחד.

מה היה לנו עד עכשיו?

נוף מעוצב
עיצוב נוף

עיצוב נוף הוא היבט מכריע ביצירת חללים חיצוניים פונקציונליים ונעימים מבחינה אסתטית. זה כרוך בתכנון ופיתוח מתחשבים של גינות, פארקים ואזורים פתוחים אחרים, איזון בין יופי, תועלת וקיימות סביבתית. בישראל, שבה מרחבים עירוניים מתפתחים במהירות, עיצוב נוף ממלא תפקיד משמעותי בשיפור איכות החיים ורווחת הקהילה. על ידי שילוב אלמנטים טבעיים עם צרכים אנושיים, עיצוב נוף לא רק שילוב של הסביבה אלא גם מקדם איזון אקולוגי. מאמר זה מתעמק ביסודות עיצוב הנוף, בוחן את עקרונות הליבה שלו, מתאר את תהליך התכנון ודן במגמות עדכניות. יתרה מזאת, הוא מדגיש את חשיבותו של עיצוב נוף בשיפור איכות החיים, הגנה על הסביבה, טיפוח פיתוח קהילתי, הגדלת ערכי נכסים והוספת ערך אסתטי לסביבתנו.

איתור חייבים
משרד חקירות מומחה באיתור חייבים – הפתרון היעיל להשבת חובות

בעולם העסקים התחרותי של ימינו, גביית חובות הפכה לאתגר משמעותי עבור חברות ובעלי עסקים. כאשר חייבים נעלמים ומתחמקים מתשלום, נדרש סיוע מקצועי כדי לאתר אותם ולהבטיח את החזר החוב. כאן נכנס לתמונה משרד חקירות מומחה באיתור חייבים, המציע פתרון יעיל ואפקטיבי להתמודדות עם בעיית החובות.

olympic games
האולימפיאדה בפריז 2024: חגיגה ספורטיבית עולמית

בעוד שהעולם ממשיך להתאושש מאתגרי מגפת הקורונה, פריז 2024 מתקרבת בצעדי ענק ומביאה עימה אווירה של התחדשות והתרגשות. העיר, עם ההיסטוריה העשירה שלה והנופים המרהיבים, מתכוננת לארח את אחד האירועים הספורטיביים הגדולים והמשמעותיים בעולם – המשחקים האולימפיים.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

רשלנות רפואית
הוכחת רשלנות רפואית

במאמר זה נדון בשאלה כיצד מוכיחים שאכן נגרמה במקרה שלכם רשלנות רפואית