מאווררי תקרה לעומת מזגנים

ההשוואה המלאה בין מאווררי התקרה למזגנים – מה דומה ומה שונה ביניהם, ומי מהם עדיף יותר לשימוש בבית או במשרד?

רוצים לדעת האם עדיף לכם לבחור במאוורר תקרה או במזגן, לשם קירור הבית או העסק בימי הקיץ החמים? הגעתם למקום הנכון. במאמר זה נשווה בין מאווררי תקרה למזגנים, ונבין מי מהם עדיף לשימוש.

הדמיון: שניהם מיועדים לאותה מטרה

אז ככה… קודם כל כדאי לציין שגם מאוורר התקרה וגם המזגן מיועדים לאותה מטרה, והיא כמובן קירור הבית או המשרד, בעיקר בעונת הקיץ הלוהטת. הרי ימי הקיץ בישראל כה חמים, עד כדי כך שקשה "לשרוד" אותם בשלום ללא קירור של מזגן או מאוורר בחדר. כך שהמזגן או המאוורר למעשה עוזרים לנו לקרר את עצמנו ואת חיות המחמד שלנו, והם גורמים לנו להרגיש יותר בכיף ובנוח בתקופת הקיץ החמה, ומסייעים לנו לעבור אותה יותר בקלות.

השוני: מנגנון הפעולה, עלות הרכישה, ההתקנה, השימוש והתחזוקה וכן מידת הידידותיות לסביבה

מנגנון הפעולה: מאווררי תקרה למעשה מפזרים את האוויר הקיים בחדר בדרכים שונות כדי לקרר או לחמם את החדר, ואילו המזגן משנה בפועל את טמפרטורת החדר ומייצר בתהליך כימי ופיזיקלי את האוויר הקר או החם.

עלות הרכישה: טווח המחירים של מזגנים ומאווררי תקרה רחב למדי, אך בהערכה גסה ניתן לומר שעלות הרכישה של המזגן עומדת על כמה אלפים עד עשרות אלפים, שזה יותר מעלותו של מאוורר תקרה, אשר עלותו נעה בין כמה מאות לכמה אלפי שקלים.

עלות ההתקנה: להתקין מזגן יעלה לכם עד פי 100 יותר מהתקנת מאוורר תקרה! וזאת שכן התקנת מזגן היא פרוצדורה מסובכת, ארוכה ומתישה יותר מאשר התקנת מאורר לתקרה, והיא גם דורשת הכנה מוקדמת, כאשר אין צורך בשום הכנות במקרה של התקנת מאוורר.

עלות השימוש: בזמן שהמזגן "זולל" כמויות של אנרגיה ומעלה את הוצאות החשמל, המאווררים הרבה יותר חסכוניים וצורכים הרבה פחות אנרגיה וחשמל. ולכן, מבחינת עלויות השימוש – המאוורר בהחלט מנצח את המזגן, כי הוא משתלם וזול יותר לשימוש.

עלות התחזוקה: כמו עלות הרכישה, ההתקנה או השימוש, כך גם עלות התחזוקה גבוהה יותר עבור מזגנים מאשר עבור מאווררי תקרה לבית או לעסק. וזאת מכיוון שמזגן דורש החלפה של מסננים ורכיבים אחרים, ובשל העובדה שעלויות התפעול והתחזוקה השוטפת של המזגן גבוהות יותר מאשר אלו הדרושות עבור מאוורר תקרה.

מידת הידידותיות לסביבה: המזגן ממחזר את האוויר באמצעות פילטרים וגופי חימום או קירור, בזמן שמאווררי התקרה אינם פולטים אוויר כלל, אלא רק מפזרים אותו בחדר. כלומר, המאוורר מונע פליטת גזים המזיקים לאיכות הסביבה, בעת שהמזגן פולט כל מיני גזים רעילים, ולכן המאוורר בהחלט עדיף גם מבחינה זו.

לסיכום, מאווררי תקרה ללא ספק עדיפים על פני מזגנים.

החלטתם שאתם מעוניינים ברכישת מאוורר תקרה? אם כן, אז כדאי שתדעו שמאווררים לתקרה מזמינים רק דרך חברה ותיקה, אמינה ומקצועית, המתמחה בתחום, כמו חברת Swing Fans.

מה היה לנו עד עכשיו?

חוקר פרטי
תפקידו של חוקר פרטי בשנת 2024

בשנת 2024, תפקידם של חוקר פרטי ומשרד חקירות ממשיך להיות מכריע בהיבטים שונים של החברה. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת והמורכבות של פשעים וסכסוכים מתגברת, חוקרים פרטיים ממלאים תפקיד חיוני בחשיפת מידע, איסוף ראיות ומתן תובנות חשובות ללקוחותיהם. במאמר זה נחקור את המשמעות של חוקרים פרטיים ומשרדי חקירות בשנת 2024.

איך לבחור תמונה לסלון?

התמונה בסלון היא הרבה יותר מסתם קישוט. היא יכולה להגדיר את האווירה בחדר, להוסיף עניין וצבע, ואפילו לשקף את האישיות שלכם. עם כל כך הרבה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

שגרת טיפוח
סבון לפנים בשגרת טיפוח של ניקוי וחיטוי העור

סבון פנים הוא חלק בלתי נפרד משגרת טיפוח עור הפנים עבור רבים, המשרת מטרה כפולה הן בניקוי והן בחיטוי העור. מתי נכון להשתמש בו? האם מתאים לכל סוגי העור? ומדוע כל שגרת טיפוח צריכה לכלול אותו? על כל אלו ועוד, במאמר הבא.