מהו ארנק דיגיטלי?

הארנק הדיגיטלי הוא אחד מאמצעי התשלום הפופולארי ביותר בקרב לקוחות רבים לתשלום על מוצרים שונים. מדובר על מכשיר אלקטרוני המאפשר ללקוחות לבצע עסקאות שונות מתי ואיפה שהם רוצים בצורה מקוונת בין שזה דרך אפליקציה בטלפון הסלולארי החכם, או באמצעות המחשב.

 

מהו הארנק הדיגיטלי?

הארנק הדיגיטלי הוא הארנק האלקטרוני שלנו. הוא נמצא בצורה מקוונת במכשיר הטלפון שלנו ואפשר לשלם איתו בצורה מקוונת באמצעות כרטיס האשראי אשר מוזן בתוכו. הקניות בארנק זה יכולות להתבצע דרך האפליקציה בטלפון או דרך המחשב הנייח או הנייד. כל מה שאתם צריכים שיהיה לכם חיבור זמין לאינטרנט וכרטיס אשראי עדכני עם תוקף עדכני כדי שתוכלו לשלם עבור המוצרים או השירותים שאתם רוצים לרכוש. השימוש בארנק יכול להיות למוצרים ושירותים מהארץ או מחו"ל אם מדובר על כרטיס אשראי בין-לאומי.

 

איך משתמשים בארנק הדיגיטלי?

כדי להשתמש בארנק הדיגיטלי יש צורך להתקין אפליקציה במכשיר הסלולארי שלכם. ההתקנה קלה להורדה ולשימוש ותוך שניות אחדות היא במכשיר הטלפון שלכם. לאחר מכן, עליכם להזין את הפרטים האישיים שלכם כולל פרטי האשראי שאתם רוצים להשתמש בהם במהלך הקנייה וזהו המכשיר שלכם מוכן לקנייה. אם אתם מגיעים לחנות ורוצים להשתמש בארנק הדיגיטלי שלכם תצטרכו להצמיד אותו למכשיר הסליקה כדי שיגבה התשלום דרך כרטיס אשראי. לעיתים אף תתבקשו להזין סיסמה כדי שניתן יהיה לסלוק דרך כרטיס אשראי את סכום העסקה.

 

מי יכול להשתמש בארנק הדיגיטלי?

כל מי שיש לו כרטיס אשראי עם תוקף זמין, טלפון חכם שאפשר להוריד בו אפליקציות וחיבור לאינטרנט יכול להשתמש בארנק הדיגיטלי. כל שעליו לעשות זה להוריד את האפליקציה לטלפון, להזין את פרטי האשראי והוא זמין לרכוש עם הארנק הדיגיטלי מה שהוא רוצה.

 

יתרונות הארנק הדיגיטלי

לארנק הדיגיטלי יתרונות לא מעט ביחס לסוגי תשלום אחרים הקיימים בשוק. יתרונות אלה כוללים:

זמינות – הזמינות של ארנק הדיגיטלי היא גבוהה ביותר, ניתן לשלוף אותו מתי שאנו רוצים ובאיזה זמן שאנו רוצים ולהשתמש בו לרכישות בין שזה בארץ או בחו"ל, תלוי בכרטיס האשראי שיש ברשותכם.

נוחות – השימוש בארנק הדיגיטלי הוא נוח מאוד, כך שכל אחד יכול להשתמש בו ללא כל בעיה.

קלות – השימוש בארנק הוא קל ואינו מצריך ידע קודם או שליטה בתוכנות, כל מה שצריך זה להוריד את האפליקציה מחנות האפליקציות לטלפון הסלולארי להזין את פרטי האשראי והטלפון מוכן לשימוש.

רמת אבטחה גבוהה – רמת האבטחה בארנק הוא ברמה הגבוה הגבוהה ביותר, וכך אין חשש מפורצים או אנשים שלא מורשים שעשויים להיחשף לפרטי האשראי.

מתאים לכולם – השימוש בארנק הדיגיטלי מתאים לכולם בין שזה אנשים מבוגרים או אנשים צעירים.

לא רציך לסחוב ארנק – אין צורך לסחוב ארנק עם כרטיסי אשראי הכול נמצא בתוך הטלפון הסלולארי בזמינות גבוהה ומיידית.

 

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות