מהן הדרכים לאתר רטיבות בקיר?

אחת מהבעיות הכי שכיחות שיכולה להופיע בכל דירה היא בעיית רטיבות. בעיה שעלולה להיראות כבעיה לא נוראית, אך המציאות תהיה שונה בתכלית. תוכלו למצוא את עצמכם במצב שבו הסיטואציה כולה תצא מכלל שליטה. לא חבל שתפספסו הזדמנות להתמודד עם הרטיבות כמו שצריך? על מנת שתוכלו להתמודד עם הרטיבות כראוי יהיה עליכם לאתר אותה בזמן. איתור מהיר של הרטיבות בקיר יאפשר לכם להשתלט עליה עוד בתחילת הדרך. ככל שנוקפים הימים, כך הרטיבות יכולה להפוך להיות נוראית יותר.

 

אין תחליף למבט עיניים

אתם אלה שנמצאים בדירה באופן קבוע, ולכן תוכלו לאתר את הרטיבות בעצמכם. אינכם צריכים להיות שרברבים מקצועיים כדי להבחין בסימני רטיבות. מדובר על סימנים שחורים מאוד בולטים, שלא תוכלו להתעלם מהם. המשמעות היא שאם ראיתם סימנים מוזרים על הקיר, ככל הנראה מדובר על סימני רטיבות. יהיה עליכם לקרוא לאינסטלטור בשלב הזה שינסה להבין מה גרם לסימני הרטיבות. קודם מטפלים בבעיה ורק לאחר מכן מנסים להסתיר אותה.

 

סימני עובש באחד הקירות

מלבד לסימני רטיבות, תוכלו למצוא גם סימני עובש בקירות הבית. אומנם העובש אמור להגיע בשלב יותר מתקדם, אך הוא עדיין יכול להיות בולט לעין. לעיתים סימני הרטיבות יהיו במקומות שלא יהיו ממש מולכם. לכן אם פספסתם את סימני הרטיבות, לא תוכלו לפספס את סימני העובש. מה שגם בשונה מסימני רטיבות, סימני העובש משאירים ריח לא נעים. כך שביחד עם הריח יהיה לכם כמעט בלתי אפשרי לעבור לסדר היום.

 

איתור כחלק מבדיקה שגרתית

לא תמיד תצטרכו לחכות לשלב מתקדם על מנת לבצע איתור רטיבות בקיר כזה או אחר. אתם יכולים להקדים תרופה למכה על ידי הזמנת אינסטלטור שיעשה את העבודה. כיצד אינסטלטור יכול לסייע לכם לאתר רטיבות? הוא יכול להגיע אליכם על מנת לבצע בדיקה שגרתית. בדיקה אחת בשנה תאפשר לכם לאתר את כל בעיות האינסטלציה הקיימות. אחרי שהאינסטלטור יעשה את הבדיקה הוא יגיע אליכם עם התובנות החשובות. כמובן שתוכלו ביחד איתו להחליט איך כדאי לכם לפעול בהתאם למצב.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות