מה שצריך לדעת על השכרת מיני מחפרון  ובובקט

 

מיני מחפרון הוא מכשיר נהדר לביצוע פרויקטים של בניה וחפירות בכל הגדלים. הוא מאפשר חפירת עפר מקצה אחד עד לקצה השני, עם יכולת הנעת העפר.

השכרת מיני מחפרון מאפשרת ביצוע עבודות בניה בכל פרויקט, והוא נחשב לציוד פופולרי שנראה באתרי עבודה רבים. באמצעות מיני מחפרון או שירותי השכרת בובקט ניתן לבצע מגוון רחב של עבודות בניה כמו למשל עבודות אספלט ופיתוח, סלילה ותיקון של כבישים, הקמת פסי האטה ודרכים של אבנים משתלבות, גדרות אבן, עבודות חפירה עבור תשתיות של מבנים ובניינים, עבודות הקשורות לצנרת הביוב, כבלים ומערכות תקשורת, הקמת בריכות שחיה, מרתפים ותעלות תשתית. שעולה הצורך לביצוע עבודות מהסוג הזה, מומלץ לפנות לקבלן מקצועי המתמחה בביצוע עבודות עפר.

הרכיבים השונים שמחוברים למיני מחפרון

דגמים שונים של מיני מחפרונים מצוידים בחיבורי כוח הידראוליים שמאפשרים שימוש במכונה למשימות אחרות מלבד הרמה וחפירה. קבלנים משתמשים באפשרויות השכרת מיני מחפרונים שכוללים מפסקים ופטישים, שמאפשרים למפעיל לפרק קרקעות סלעיות, אספלט ובטון. המכשיר טוב לחפירת אדמה קשה, מה שהופך את המחפרון לציוד חשוב במיוחד באקלים צפוני.

הרכיבים הפופולריים שמחוברים למיני מחפרונים כוללים:

  • דליים
  • פטישים
  • מחברים
  • מרטשים
  • מטאטאים.

קיימים סוגים רבים ושונים של רכיבים נוספים שמחוברים למיני מחפרונים, שניתן לשנות אותם כדי לגוון את תפקודו של המחפרון. כמה רכיבים עשויים להיות כפופים לגודל ולכושר המשקל של המכונה הספציפית. חשוב לבדוק תמיד מה כוללת השכרת מיני מחפרון, לפני השכרת הציוד, על מנת לוודא שהמכונה מסוגלת לבצע את המשימות הנדרשות.

מה ההבדל בין הסוגים השונים של מיני מחפרונים

מיני מחפרונים של מכשירים שמיועדים בעיקר לחפירת והרמת קרקעות בתנאי שטח שונים. למכשירים אלו יש זרוע שאליה מחובר דלי, או כל סוג של רכיב מצורף אחר. בעוד שמיני מחפרונים הם בעיקר ציוד מסלול, הם זמינים גם כמכונות גלגלים.

השכרת מיני מחפרון הוא טרקטור מקובע עם זרוע מאחור וטעינה בחזית. השכרת מיני מחפרון מאפשרת להחליף את הזרוע וגם את הדלי עם רכיבים נלווים אחרים. מכונות אלה מצוידות בדרך כלל בגלגלים ומשמשות לפרויקטים קטנים של חפירה, העברת משאות וחומרים ועוד מספר פרויקטים.

מיני מחפרונים הם מכשירים הרבה יותר תכליתיים מאשר מחפרונים גדולים, וניתן להשתמש בהם כמעט בכל תעשיה. כמובן שלפני שבוחרים קבלן או נהג לביצוע העבודה, חשוב לוודא כי כלי העבודה תואם את העבודה עצמה באופן ספציפי.

כמה עולה השכרת מיני מחפרון?

השכרת מיני מחפרון זמינה במגוון נקודות מחיר והמחיר משתנה בהתאם למגון רחב של קריטריונים. בהתאם למשך תקופת ההשכרה, מיקום השימוש במיני מחפרון, החברה שמציעה מחפרונים להשכרה, וסוג הציוד, המחירים יכולים להשתנות ולנוע בין 180-250 ₪ לשעת עבודה.

 

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות