משווים וחוסכים: האתר שיחסוך לכם מאות שקלים בחודש

בואו ללמוד איפה נכון לבצע היום השוואת מחירי סלולר כך שתחסכו אלפי שקלים בשנה

זוכרים שהיינו משלמים מאות שקלים בחודש על כמה שיחות מנייד אחד בלבד? איך בתור ילדים היינו מפחדים לדבר יותר מדי זמן בטלפון, כדי שההורים שלנו לא יכעסו על חשבון הטלפון המנופח שלנו? או איך בתור הורים היינו כועסים על ילדינו שהם מדברים בטלפון הנייד שעות ללא הפסקה, ומעלים את ההוצאות הביתיות על מחירי הסלולר?

אז נכון שהיום, המחירים לא עומדים על מאות שקלים לנייד אחד רק על ביצוע כמה שיחות טלפון, והמחירים היום בהחלט הרבה יותר זולים מאשר בעבר, בשל ההיצע הרב יותר והתחרות הגוברת של חברות הסלולר על תשומת ליבם של הלקוחות, אבל עדיין – מדובר בהוצאה לא מבוטלת של כל משק בית בישראל, אשר גדלה בהתאם לכמות הנפשות בבית המחזיקות בטלפון נייד שנמצא בשימוש.

ולכן, השוואת מחירי סלולר נותרה פעולה שחשוב שנעשה מפעם לפעם, כדי לראות שחבילת הסלולר שלנו ושל שאר בני המשפחה היא אכן המשתלמת ביותר שאנו יכולים להשיג, וזאת כדי לנסות לצמצם את ההוצאות שלנו על הסלולרי למינימום וכדי לחסוך את המקסימום.

איך להשוות מחירי סלולר בצורה נכונה, כך שתוכלו לחסוך כמה שיותר

אז איפה ניתן לבצע השוואת מחירי סלולר ודרך אילו אתרים או אפליקציות ניתן להשוות בין המחירים על החבילות של החברות השונות – באופן הנוח, הפשוט והמהיר ביותר? התשובה היא, כמובן, דרך המערכת האינטרנטית החדשה, שנקראת vigos, שנועדה בדיוק לשם השוואת מחירים על חבילות תקשורת שונות.
בנוסף, כדאי לדעת שאתר vigos מאפשר לכם לא רק להשוות מחירי סלולר או מחירים על חבילות תקשורת אחרות באופן הנוח והמהיר ביותר, אלא הוא מאפשר לכם גם להחליף או לקנות חבילות סלולר, אינטרנט או טלוויזיה בכמה קליקים בודדים בלבד, ללא עמלות! כלומר, באמצעות האתר אתם יכולים להתנתק מהשירותים שאתם מנויים אליהם אצל חברות התקשורת, להתחבר ולעבור לשירותים חדשים, לקבל תזכורת לפני סיומם של מבצעים ועוד. כן, כן, שמעתם נכון – האתר למעשה מאפשר לכם לוותר על הצורך ביצירת קשר עם נציגי השירות של חברות התקשורת, אם אתם רוצים לבטל את המינוי על הטלפון הקווי או שאתם רוצים לשדרג את חבילת האינטרנט, ובכך הוא מאפשר לכם לחסוך המון זמן וכסף. מי היה מאמין שהימים בהם חיכינו שעות על הקו עד שהנציג של יס או של הוט יענה נגמרו ונמצאים מאחורינו, שכן כיום ויגוס מאפשרת לנו לבצע הכל בלחיצת כפתור.
ויגוס עובדת בשיתוף פעולה עם חברות התקשורת, והשירות המוצע באתר הוא חינמי לגמרי ולא כולל שום עמלות, והאתר מציע שקיפות ושירות איכותי ומהיר יותר מאי פעם בכל מה שקשור לחבילות תקשורת.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות