נתקעתם בבית? פריצת מנעולים!

פריצת מנעולים היא פעולת בחירת המנעול למכשיר מבלי להשתמש במפתח. נוהג זה משמש למטרות מנעולנות או אבטחה. זה יכול להיעשות באמצעות כלים או באמצעות ידיים בלבד וידע כיצד פועלים מנעולים. איסוף מנעולים מקורו באירופה של ימי הביניים, אך מיומנות זו נשכחה בעיקר במהלך המאה ה-19 עם המצאת עיצובי מנעולים חדשים שקשה היה לבחור. איסוף מנעולים התחיל שוב בשנת 1904 כאשר כמה מנעולנים הצליחו לבחור כמה עיצובים שעליהם נרשמו פטנט בשנת 1854. בחירת מנעולים בימינו פופולרית יותר מאי פעם עם אנשים רבים שהצטרפו למועדוני איסוף מנעולים ויצרו סרטונים ביוטיוב על איך לעשות זאת.

פריצת מנעולים

פריצת מנעולים היא אומנות פתיחת המנעול על ידי מניפולציה של רכיבי התקן הנעילה ללא המפתח המקורי. זה אולי נשמע מסובך, אבל במציאות זה די פשוט. את הידע הבסיסי כיצד לעשות זאת ניתן ללמוד תוך דקות ספורות. דף זה ילמד אותך כיצד לבחור מנעולים ב-5 שלבים פשוטים. תלמדו אילו כלים דרושים לתהליך זה, אילו שלבים כרוכים בפתיחת המנעול, ולבסוף, כיצד לתרגל את המיומנות הזו בבית אם אתם רוצים להכיר אותה יותר. פריצת מנעולים היא אומנות פתיחת המנעול על ידי מניפולציה של רכיבי התקן הנעילה ללא המפתח המקורי. ניתן לבצע פריצת מנעולים באמצעות מגוון של כלים, אך מאמר זה מתמקד בשימוש בשני סוגים בלבד, שהם כלי מתח וכלי פיק. כלי המתח הוא מכשיר דמוי מפתח ברגים מתכוונן שמפעיל לחץ על צד אחד של מרכיבי המנעול בזמן שהפיק מתמרן או "בוחר" בחלקים אחרים.

מאמר זה מראה כיצד לבחור מנעול עם מברג שטוח וגם עם מפתח אלן. פריצת מנעולים היא מיומנות שלא נשמעת חשובה כמו מיומנויות אחרות, כמו פריצת מחשבים או יצירת מנעולים. עם זאת, זוהי מיומנות חיונית למי שעובד במגזר הביטחוני. פריצת מנעולים יכולה להיות תחביב גם למי שנהנה לפתור חידות. ישנם סוגים רבים ושונים של מנעולים ולכולם יש שיטות ודרכים משלהם לפתוח אותם. הדרך הפופולרית ביותר לפתיחת מנעול היא שיטת "מפתח מתח", שאינה גורמת נזק למנעול. ישנן גם דרכים אחרות לפתוח מנעולים מבלי לפגוע בהם אך הן סתומות יותר מאחר והשימוש בהן מוגבל למנעולים מסוימים. בחירת מנעולים עשויה להיראות כמו מיומנות קלה מכיוון שאין חישובים מסובכים מעורבים, אבל זה למעשה דורש סבלנות, ידע על איך המנעולים עובדים וטבעי

מנעולן מקצוען

פריצת מנעולים היא תהליך של פתיחת מנעול על ידי מניפולציה של המנגנון הפנימי כך שהמנעול משתחרר, ומאפשר לבריח של המנעול לנוע. פריצת מנעולים נעשית לרוב עם סט של בחירות. מנעולים הם כלים המשמשים לפתיחת מנעולים ללא המפתח שלהם. הם מורכבים מחתיכת מתכת אחת או יותר באורכים שונים המוכנסים לחור מנעול, אשר מתפעלים את המנגנון הפנימי כך שהוא משתחרר, ומאפשר לבורג לנוע. אומנות השימוש במנעולים לפתיחת מנעול ללא המפתח המקורי, קיימת כבר מאות שנים. המנעולים הידועים הראשונים שימשו במצרים העתיקה.

למידע נוסף ביקרו באתר שלנו: lockservice.co.il

מה היה לנו עד עכשיו?

חוקר פרטי
תפקידו של חוקר פרטי בשנת 2024

בשנת 2024, תפקידם של חוקר פרטי ומשרד חקירות ממשיך להיות מכריע בהיבטים שונים של החברה. ככל שהטכנולוגיה מתקדמת והמורכבות של פשעים וסכסוכים מתגברת, חוקרים פרטיים ממלאים תפקיד חיוני בחשיפת מידע, איסוף ראיות ומתן תובנות חשובות ללקוחותיהם. במאמר זה נחקור את המשמעות של חוקרים פרטיים ומשרדי חקירות בשנת 2024.

איך לבחור תמונה לסלון?

התמונה בסלון היא הרבה יותר מסתם קישוט. היא יכולה להגדיר את האווירה בחדר, להוסיף עניין וצבע, ואפילו לשקף את האישיות שלכם. עם כל כך הרבה

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

שגרת טיפוח
סבון לפנים בשגרת טיפוח של ניקוי וחיטוי העור

סבון פנים הוא חלק בלתי נפרד משגרת טיפוח עור הפנים עבור רבים, המשרת מטרה כפולה הן בניקוי והן בחיטוי העור. מתי נכון להשתמש בו? האם מתאים לכל סוגי העור? ומדוע כל שגרת טיפוח צריכה לכלול אותו? על כל אלו ועוד, במאמר הבא.