פיצול נחלה – הפתרון שהפך לנפוץ ביותר לסוגיית חלוקת המשק החקלאי בין היורשים!

בעלי המשקים החקלאיים נאלצים להתמודד עם קבלת ההחלטה מי הוא היורש שיקבל את הנחלה ואיך ניתן למצוא פתרון שיספק את האחים הנוספים.
יש הבוחרים להימנע מקבלת החלטות בעודם בחיים ויש משפחות רבות שבוחרות לחפש את פתרון הירושה הטוב ביותר שיכול לספק את כל היורשים ובכך למנוע סכסוכים משפחתיים בעתיד.

בשנים האחרונות ניתן לראות שמשפחות רבות בוחרות לבצע הליך של פיצול נחלה ובכך מצליחים לרצות בן משפחה נוסף. הליך הפיצול מאפשר הפרדה של מגרש מתוך חלקת המגורים ובכך להפוך אותו לישות נפרדת אשר ניתן לרשום על בן משפחה נוסף או למכור לצד ג'.

נקודות חשובות לבעלי נחלות אשר בוחרים לפצל מגרש מנחלה :

1. בחינת זכויות הבניה – כאשר מבצעים הליך של פיצול נחלה יש לקחת בחשבון שהמגרש המפוצל גורע זכויות בנייה מתוך הנחלה השלמה. כמובן שישנה אפשרות לרכוש זכויות נוספות בהתאם לתב"ע הקיימת אך יש לקחת את העלויות הכספיות בחשבון מראש.

2. בחינת עלויות כוללת – הליך הפיצול כולל בתוכו לא מעט עלויות החל מבעלי מקצוע, רכישת הזכויות מרשות מרקעי ישראל, היטלי השבחה וכו..

3. בחינה שווי – מומלץ לבצע סקר שוק בישוב בו אתם מגוררים למגרש המפוצל ובכך להעריך את בצורה טובה יותר את הכדאיות הכלכלית.

ייעוץ מקדים והכוונה לפתרונות הירושה
על מנת למצוא את הפתרון הטוב ביותר בעניין הירושה, מומלץ מאוד להחליט מבעוד מועד בתוך המשפחה, מי יירש את הנחלה? האם כדאי לבצע פיצול נחלה ובכך לפצות אח נוסף ? כיצד ניתן לפצות  את שאר בני המשפחה ?

בתהליך שכזה ייעוץ, תכנון וליווי נכון יכול להיות ההבדל במציאת הפתרון הנכון והשקול ביותר עבור כל בני המשפחה ובכך למנוע סכסוכים משפחתיים בעתיד.

במסגרת הפעילות של BOOST מושבים  בע"מ אנו נותנים ליווי ומעטפת מלאה, החל ממציאת הפתרונות לבעיות הירושה, ייצוג מלא מול הוועדות והרשויות השונות, ביצוע הערכת עלויות וכדאיות כלכלית, הגשת התוכניות ע"י צוות אדריכלים מקצועי, ליווי משפטי לכל אורך הדרך והשגת הפתרון הטוב ביותר עבורכם!

ליצרית קשר וקבלת פרטים נוספים:

משרד – 03-3816363

מייל – info@boost-k.com

 

 

 

איך לפרסם נכון מאמרים באתרי תוכן לקידום האתר
קרדיט FREEPIK

מה היה לנו עד עכשיו?

נוף מעוצב
עיצוב נוף

עיצוב נוף הוא היבט מכריע ביצירת חללים חיצוניים פונקציונליים ונעימים מבחינה אסתטית. זה כרוך בתכנון ופיתוח מתחשבים של גינות, פארקים ואזורים פתוחים אחרים, איזון בין יופי, תועלת וקיימות סביבתית. בישראל, שבה מרחבים עירוניים מתפתחים במהירות, עיצוב נוף ממלא תפקיד משמעותי בשיפור איכות החיים ורווחת הקהילה. על ידי שילוב אלמנטים טבעיים עם צרכים אנושיים, עיצוב נוף לא רק שילוב של הסביבה אלא גם מקדם איזון אקולוגי. מאמר זה מתעמק ביסודות עיצוב הנוף, בוחן את עקרונות הליבה שלו, מתאר את תהליך התכנון ודן במגמות עדכניות. יתרה מזאת, הוא מדגיש את חשיבותו של עיצוב נוף בשיפור איכות החיים, הגנה על הסביבה, טיפוח פיתוח קהילתי, הגדלת ערכי נכסים והוספת ערך אסתטי לסביבתנו.

איתור חייבים
משרד חקירות מומחה באיתור חייבים – הפתרון היעיל להשבת חובות

בעולם העסקים התחרותי של ימינו, גביית חובות הפכה לאתגר משמעותי עבור חברות ובעלי עסקים. כאשר חייבים נעלמים ומתחמקים מתשלום, נדרש סיוע מקצועי כדי לאתר אותם ולהבטיח את החזר החוב. כאן נכנס לתמונה משרד חקירות מומחה באיתור חייבים, המציע פתרון יעיל ואפקטיבי להתמודדות עם בעיית החובות.

olympic games
האולימפיאדה בפריז 2024: חגיגה ספורטיבית עולמית

בעוד שהעולם ממשיך להתאושש מאתגרי מגפת הקורונה, פריז 2024 מתקרבת בצעדי ענק ומביאה עימה אווירה של התחדשות והתרגשות. העיר, עם ההיסטוריה העשירה שלה והנופים המרהיבים, מתכוננת לארח את אחד האירועים הספורטיביים הגדולים והמשמעותיים בעולם – המשחקים האולימפיים.

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

רשלנות רפואית
הוכחת רשלנות רפואית

במאמר זה נדון בשאלה כיצד מוכיחים שאכן נגרמה במקרה שלכם רשלנות רפואית