רואה חשבון מומלץ

 

במציאות העסקית המורכבת שאנו חיים בה כיום, כל עסק זקוק לרואה חשבון אשר ילווה אותו וייצג אותו אל מול רשויות המס. לכן, בין אם אתם עוסק מורשה ובין אם אתם עוסק פטור, בין אם אתם חברה בע"מ ועוד, חשוב מאוד שתפנו מראש לשירותיו של רואה חשבון מקצועי ומנוסה אשר יסייע לכם להתנהל בצורה הטובה ביותר מול רשויות המס. אם אתם תוהים כיצד בוחרים רואה חשבון, כדאי  מאוד שתקראו את המאמר הבא.

כיצד בוחרים רואה חשבון?

ישנם כמה פרמטרים שיכולים לסייע לכם בבחירת רואה חשבון מומלץ:

בדיקה ראשונית

השלב הבסיסי והחשוב ביותר טרם בוחרים רואה חשבון הוא פניה לאתר המרכז לרואי חשבון הוא לבקש המלצות על רואה חשבון  מחברים או קולגות. בהתאם להמלצות הללו ניתן להכין רשימה עם כמה מועמדים מומלצים ומובילים לתפקיד ובהתאם לכך, ניתן לחקור את הממליצים לגביהם. מעבר לכך, ניתן להיעזר במנועי החיפוש באינטרנט על מנת לקבל מידע אודות המועמדים השונים. כדאי מאוד גם להיפגש עם המועמדים שכן, הרושם שמתקבל במפגש פנים אל פנים מספק בדרך כלל אינדיקציה טובה יותר לגבי המועמד. במפגש ניתן  לבחון את הכימיה שלכם עם המועמד ועוד.

המלצות מלקוחות

אחד הדברים החשובים ביותר שיש לכם לעשות בכדי למצוא רואה חשבון מומלץ לעסק שלכם הוא לשאול את הלקוחות של רואה החשבון אודותיו. גם אם אינכם מכירים את הלקוחות באופן אישי, כדאי מאוד להתייעץ עמהם  טרם בוחרים בשירותיו של רואה החשבון וזאת בכדי לברר את טיב ואופי השירות שהוא מציע, את המקצועיות שלו, האמינות שלו, המחיר שהוא גובה תמורת שירותיו, היכולת שלו לבצע את התפקיד בצורה מדויקת ואיכותית ועוד.

בירור רקע של מועמד ובדיקת המשרד שלו

חשוב מאוד לברר את הרקע של המועמד. כדאי לבדוק היכן הוא עבד בעבר, באיזה סוג של משרד הוא ביצע התמחות. חשוב לדעת כי לכל ענף יש את המדדים והחוקים הספציפיים לו המצריכים בקיאות רבה. כדאי לוודא שלמשרד יש אתר אינטרנט. פירמות חשבונאיות שמחזיקות אתר אינטרנט שבו ניתן לבצע פעולות חשבונאיות וכך לחסוך זמן וכסף רב. כדאי לבחון את האפשרות המדוברת הולמת את צרכי העסק שלכם.

האם כדאי  לבחור במשרד קטן או גדול?

אחת מהדילמות העומדות בפני כל אדם שמעוניין בשירותיו של רואה חשבון היא: מי יותר מתאים לנהל את התיק שלו: האם משרד קטן ואישי או שמא משרד גדול ומבוסס. על אף שלא מעט אנשים מאמינים שתיק קטן מתאים למשרד קטן, אין ספק שמשרד גדול מהווה יתרון עבור כל סוג של לקוח. טיפול של שותף בכיר איננו שקול לטיפול של עובד זוטר והזמינות של רואה חשבון חשובה מאוד. מספר שותפים במשרד מהווה יתרון ללקוח וזאת מפני שבדרך כלל היא תכלול זמינות ונגישות המאפשרת לקבל סיוע מקצועי בזמן אמת, בעל מקצוע מיומן ומקצועי שעובד בפירמה מאורגנת ועוד.

 

.

השכרת וילות לדתיים

  השכרת וילה היא פתרון נופש שתופס יותר ויותר תאוצה בקרב הציבור הרחב והוא אינו פוסח גם על האוכלוסייה הדתית בישראל. יחד עם זאת, מסיבות

אל תעצרו כאן

יש עוד מה לגלות

השכרת וילות לדתיים

  השכרת וילה היא פתרון נופש שתופס יותר ויותר תאוצה בקרב הציבור הרחב והוא אינו פוסח גם על האוכלוסייה הדתית בישראל. יחד עם זאת, מסיבות